Gembird WM-42ST-02 TV stenski nosilec (polno gibanje) 23”-42” črn
Šifra:
231462
OEM:
WM-42ST-02
EAN:
Proizvajalec:
Gembird
Registrirajte se za ceno
Lastnosti izdelka
Attribute name
Attribute value
Tip
Stenski nosilec
Velikost Ekrana
23" - 42"
Nosilnost
30kg
Garancija
12M
WM-42ST-02
TV stenski nosilec (polno gibanje), 23”-42”
Zaslon postavite v popoln položaj
Lahka in okretna zasnova
Stenski nosilec za TV s polnim premikanjem z eno roko
Podpira večino 23-42-palčnih LCD TV-jev
Združljivo z VESA, maks. 200 x 200 mm
Stenska razdalja 56 - 415 mm
Omogoča vrtenje do 180 stopinj in nagib do 13 stopinj
Praktična integrirana libela za popolno poravnavo
Vključuje vse potrebne materiale za namestitev
Material: jeklo, plastika
Površinska obdelava: prašno lakiranje
Barva: črna
Primerna velikost zaslona: 23" - 42"
Združljivo z VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 mm
Nosilnost: 30 kg
Profil: 56 ~ 415 mm